Mesaj gönder
aboutus

Shenzhen Linmao Electronic Material Co.,Ltd.

Shenzhen Linmao Electronic Material Co.,Ltd. Shenzhen Linmao Electronic Material Co.,Ltd. Shenzhen Linmao Electronic Material Co.,Ltd. Shenzhen Linmao Electronic Material Co.,Ltd. Shenzhen Linmao Electronic Material Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar: NAIGUAN
Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

  SHENZHEN LINMAO ELEKTRONİK MALZEME CO.,LTD.2016 yılında kurulmuştur. Bu alanda size en yeni, en etkili ve tek elden termal yönetim çözümlerini destekleyebilecek zengin deneyimlere sahibiz.

Geçmiş

Tarihi SHENZHENLINMAO ELEKTRONİK MALZEME CO., LTD"!

 

2016

SHENZHEN LINMAO ELEKTRONİK MALZEME CO.,LTD.2016 yılında kurulmuştur.

 

2020

Şirket, ISO9001: 2016 kalite sistem sertifikasına layık görüldü;
Küresel bir kalkınma stratejisi oluşturmak;tüm ürünlerin Avrupa Birliği CE sertifikasının tamamlanması;

UL, SGS yetki doğrulaması ile onaylanmış ürünler;
"Yüksek teknoloji işletmeleri" yeterliliğini kazandı;

 

 

Hizmet

Shenzhen LINMAO ELEKTRONİK MALZEME Co., Ltd.Ar-Ge, tasarım, üretim ve satışları entegre eden profesyonel bir kuruluştur.

grafen, ısı iletimi ve ısı dağılımı ve diğer yeni malzemelerin kesme işlemi.Maiguan Technology, tüketici elektroniği endüstrisi alanında lider teknolojiye sahiptir. Şirket, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını, ISO14001 çevre yönetim sistemi sertifikasını geçmiştir, ürünler SGS üçüncü taraf sertifikasını geçmiştir.

 

Ürünler, yeni enerji araçlarında, LED yarı iletkenlerde (LED otomobil lambaları, LED dış mekan lambaları, LED video ışık serisinin lambaları ve fenerleri), iletişimde (cep telefonu, tablet, notebook), ev aletlerinde (TV, ses yükselticileri, buzdolabı, klima), güç modülü, entegre devreler, enstrümantasyon, tıbbi ve diğer gelişmiş elektronik cihazlar vb.

 

Ana pürünler:

 

1. Termal iletkenlik malzemeleri (termal iletken silikon parçaları, grafen ısı iletimi, ısı iletim jeli, termal iletken silikon, silikon termal iletken conta, iki taraflı yapıştırıcı) termal iletkenlik, ısı yayma malzemesi (bakır, alüminyum, nano karbon nano karbon yapay) grafit, doğal grafit) ve grafen malzemeleri (grafen tozları, püskürtme ve grafen grafen hamuru, grafen plastik, grafen ısı zarı, grafen yağlama aşınma önleyici madde, grafen bakır folyo kompozit malzemeler, grafen alüminyum folyo kompozit malzeme). Üretim ve tedarikte Yukarıdaki ürünlerin aynı anda, ürün tasarımı, sıcaklık artışı genel çözümleri ve kalıp kesme işleme destek hizmetleri sağlayabiliriz.

 

2. Isı yayma silikon levha, grafit ısı emici, yüksek ısı iletkenliği silikon levha, ısıl iletkenlik yapıştırıcı, ısıl iletkenlik silikon levha, ısıl iletkenlik silikon gres, ısı dağılımı silikon, ısı dağıtma silikon gres.

 

İngilizce web sitesi: http://www.thermalconductivematerial.com/

 

Ekibimiz

Çin Shenzhen Linmao Electronic Material Co.,Ltd. şirket Profili 0

 

Personel eğitimine ve teknolojik yeniliğe büyük önem veren firmamız, Tongji üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi ve diğer tanınmış üniversiteler ile derinlemesine araştırma işbirliği kurmuş ve termal malzemeler alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip kıdemli mühendisleri işe almıştır, İnovasyon canlılığıyla dolu yüksek kaliteli bir araştırma ve geliştirme ekibi kurdu ve şirketin teknolojisini ve ürün rekabet gücünü sürekli geliştirdi. Şirket, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasyonunu geçmiştir ve ürünlerin ROHS standartlarına ve UL94-V0 sistem güvenlik standartlarına tam olarak uyduğundan emin olmuştur.Profesyonel bir termal yönetim malzemesi ve çözüm sağlayıcısı olarak, şirket her zaman iş felsefesine bağlı kalmıştır. temel olarak inanç, temel taşı olarak yetenekli ekip, hedef olarak müşteri memnuniyeti, yenilikçi düşünce ve kazan-kazan işbirliği ile "sürekli iyileştirme, mükemmeli mükemmelleştirme" kalite politikası, müşterilerimize sürekli yüksek kaliteli ürünler sunmak ve birinci sınıf hizmetler.

İletişim bilgileri